Zapamti

"Ako nikad nisi ispao glup, nikad nećeš postati stručnjak."

Autor Tema: Udruga Čovjek kroz presjek plemenitog truda za oslobođenje ljudi od ropstva  (Posjeta: 1101 )

defkon

• Napredni član
  • **
  • Zahvale:
  • -Dao: 0
  • -Primio: 10
    • Alternativna Valuta Crom
U zadnje vrijeme u medijima je sve prisutnija pojava Kasala Dražena - stobrečanina koji je između ostalog osnivač udruge Čovjek i Arbitražnog suda pravde, autor knjige 'Kontrola uma u pravom sistemu', organizator događaja 'Prva konvencija živog čovjeka' te inicijator skorog formiranja organizacije 'Društvo živog čovjeka'.
Kad se onomad prije par godina, nakon Kasalove famozne 'Objave o nepostojanju osobe RH DRAŽEN KASALO' krenulo s osnivanjem udruge Čovjek i njenog sastavnog dijela Arbitražnog suda pravde - nije se štedjelo na obećanjima. U tom se smislu posebno isticalo kako je što se tiče svega onoga što će se procesuirati u sklopu ASP-a - odzvonilo svemu onome što nas ljude čini robovima, pri čemu se prst naročito upirao prema korumpiranom hrvatskom pravosuđu i njegovim pokvarenim sucima. Sad kad je prošao period sazrijevanja i stvari se postavile onako kako je to u početku bilo zamišljeno, stigao je glede udruge Čovjek pravi trenutak za učiniti jedan činjenični presjek cjelokupnog uloženog plemenitog truda za oslobođenje ljudi od robovanja 'državizmu':

Dražen Kasalo - biografija u okvirima Arbitražnog suda pravde udruge Čovjek

TB

• Global Moderator
  • Legenda foruma
  • Zahvale:
  • -Dao: 317
  • -Primio: 137
jesu sjele pare od ovrhe?

defkon

• Napredni član
  • **
  • Zahvale:
Nisu, iz prostog i jednostavnog razloga što je Pravorijek osim u još nekim detaljima namjerno kompletno defektan upravo i glede tog faktora - naime u njemu nedostaju precizni osobni podaci i o Tuženiku i o Tužitelju.

Citati s linka:
Kasalo Dražen gnjusno me prevario i pokrao prilikom svakog od naša 4 međusobnog poslovanja. Da čitava slika nije nešto drugačija, bio bi 1000% u pravu svatko tko zaključuje da sam si sam kriv što sam se toliko puta lakomisleno dao preveslati na jednu te istu foru. Međutim, ovog sam zadnjeg četvrtog puta žrtva pederluka Dražena Kasala ispao namjerno, unaprijed planirano računajući s time - a sve stoga kako bih uklonio doslovce svaku eventualnu smetnju perfektnom pogledu čak iz aviona na infiltrantsku operativnost popularnog stobrečkog Mesije.

Gromoglasnim kršenjem stavki 3 i 4 Članka 2 te stavke 1 Članka 21 Pravilnika Arbitražnog suda pravde udruge Čovjek kojima je armirano garantirano da Stranke u sudskim postupcima pri ASP-u mogu biti em pravne em fizičke osobe, u Stobreču je 17.04.2018, nakon papazjanije odugovlačenja potrajalog 230 tmurnih dana, urotom odbijena Tužba Aljoše iz obitelji čurić protiv Ministarstva unutarnjih poslova Republike Hrvatske - "ni zbog čeg drugog" nego zato jer je prema najnovijoj kvislinškoj fabrikaciji Predsjednika ASP-a odapetoj iz bezizlazno kontradiktorne pat pozicije, Tužitelj u svojoj 300% ispravnoj Tužbi navodno »nedopušteno pokrenuo postupak protiv fiktivne pravne osobe umjesto protiv čovjeka». Odmah ispod obrazloženja u kojem stoji da je Tužba odbijena stoga što je »postupak pokrenut protiv fiktivne pravne osobe koja nije živa, stvarna niti istinita i koja samo po sebi nije niti će ikada moći djelovati pa stoga nije niti odgovorna za ikakvo djelovanje», navedeno je Rješenje ASP-a potpisala nekakvom vračarijom Gospodnjom fikcija 'Predsjednik' fiktivnog 'Suda' fiktivne 'udruge Čovjek' registrirane u fiktivnoj 'Republici Hrvatskoj'.

U sklopu kriminalnog Rješenja navodnog Predsjednika ASP-a dražena kasala o odbacivanju Tužbe Aljoše iz obitelji čurić protiv Ministarstva unutarnjih poslova Republike Hrvatske, prevarenom i pokradenom čovjeku Aljoši iz obitelji čurić velikodušno se nudi rok od 15 dana da svoju 300% ispravnu Tužbu "korigira" na način da umjesto pravne osobe tuži živog čovjeka.

Razlog broj 1, razlog broj 2, razlog broj 3 i 4 i 5 i 6 i 7 i 8 i 9, te razlog broj 10 zbog kojeg me Matrixov kelner nastoji prefrigano navući žednog preko vode ne bi li ja bez ikoje potrebe za time ipak korigirao moju Tužbu i umjesto osobe 'MUP RH' tužio tamo nekog lijevog čovjeka, proziran je da prozirniji od toga ne može biti. Bez tuženikovog OIB-a, ništa od ovrhe ni nad dotičnim - ni nad ikim drugim a posebice ne nad ijednim čovjekom! Kompletni "besmisao" postojanja ASP-a iznosim na vidjelo kroz sljedeću činjenicu: guzobris kojega mi je, debelo ga naplativši, trivijalno pokušao 07.04.2017 podvaliti u vidu navodnog Pravorijeka protiv "živih Drotova", perfektno oličava cjelokupnost svega što je Matrixova marioneta Dražen Kasalo voljna učiniti glede svog masovno reklamiranog revolucionarnog alata nazvanog 'Arbitražni sud pravde' kojime je napokon trebalo odzvoniti i državnom i svim ostalim kleptokratizmima - jedno totalno ništa!!! Ukoliko itko imalo sumnja u točnost navedenog, evo izvoli Univerzume krunski dokaz o gigantskoj, 30.03.2018 vlastoručno potpisanoj prevari: »Predsjednik ASP-a Dražen Kasalo - ovaj sud nema mogućnosti ikoga kažnjavati ili procesuirati još manje nagovarati».

defkon

• Napredni član
  • **
  • Zahvale:
Citati s linka:
Ne bi li od čitavog svijeta sakrio svoj kompletno skrozani kredibilitet, sad već totalno izbezumljeni Kasalo odlučuje obmanuti ljudsku vrstu narednim izlizanim trikom: na svom preinačenom paralelnom oficijalnom web sajtu udruge Čovjek opet pribjegava krivotvorenju službenih podataka, te čovječanstvo dovodi u zabludu kako udruga Čovjek tijekom čitave svoje povijesti uvijek ima navodno jedan te isti Pravilnik ASP-a i jedan te isti Statut same Udruge.
Izmjene i dopune već postojećeg Pravilnika ASP-a iz 2015 godine - Dražen Kasalo je prevarantski izrežirao u Pravilnik ASP-a donesen početkom 2018, te je gnjida isto tako izmjene i dopune već postojećeg Statuta udruge Čovjek iz 2015 godine krivotvorio u Statut udruge Čovjek donesen koncem 2017
.

Nakon objavljenog teksta s linka, evo je danas na Kasalovom paralelnom web sajtu udruge Čovjek uskrsnula ponovo preinačena, najnovija verzija Pravilnika Arbitražnog suda pravde udruge Čovjek. Matrixov namještenik opet je sve ušminkao tako da pred pogledom javnosti sve izgleda kako udruga Čovjek tijekom čitave svoje povijesti uvijek ima navodno jedan te isti Pravilnik ASP-a i jedan te isti Statut same Udruge.
TRAGIKOMEDIJA: činjenični izvještaj 'Dražen Kasalo - izdajnik koji je kroz Arbitražni sud pravde prodao svijet' objavljen je 28.05.2018, a ovaj danas 04.06.2018 uskrsnuli najnovije-preinačeni Pravilnik ASP-a kaže da je navodno od 27.04.2018 AHAHAHAHAHAHAHA NE MOGU VJEROVATI VLASTITIM OČIMA AHAHAHAHAHAHAHAAAAA:

Članak 21.
1) Stranke u postupku mogu biti živi ljudi, fizičke i pravne osobe bilo kojeg karaktera.

Članak 21.
1) Stranke u postupku mogu biti živi ljudi, fizičke i pravne osobe .

Članak 21.
1) Stranka u postupku je čovjek.

=======================

Članak 2.
c) tužitelj je stranka
d) tuženik je stranka
e) arbitar je član ASP suda
f) članovi Arbitražnog suda su predsjednik, zamjenik predsjednika i arbitri Arbitražnog suda.

Članak 2.
3) tužitelj je čovjek, fizička ili pravna osoba
4) tuženik je čovjek, fizička ili pravna osoba
5) arbitar je čovjek
6) članovi Arbitražnog suda su ljudi
7) Ovlaštenik je čovjek

Članak 2.
3) tužitelj je čovjek
4) tuženik je čovjek
5) arbitar je čovjek
6) članovi Arbitražnog suda su ljudi
7) Ovlaštenik je čovjek

TB

• Global Moderator
  • Legenda foruma
  • Zahvale:
  • -Dao: 317
  • -Primio: 137
a ona druga presuda jel sjelo što?

defkon

• Napredni član
  • **
  • Zahvale:
Ne, nije.
"Presudom" za koju si me prvo pitao, u naravi trećom, Dražen Kasalo ostao je potpuno vjeran Matrixu na način da je ta navodna "Presuda" nenaplativa zbog svoje kompletne defektnosti strukturalne prirode.
Ovom "Presudom" za koju me sad pitaš, u naravi drugom, Dražen Kasalo ostao je potpuno vjeran Matrixu na način da je ta navodna "Presuda" kompletno defektna i u strukturalnom i u sadržajnom smislu. Gotovo čitav sadržaj te navodne "Presude" krivotvorina je i ogromna laž, i upravo je to razlog zbog kojeg u strukturi "Presude" između ostalog nedopustivo nedostaju potpisi Dražena Kasala i ostalih Sudaca koji su je donijeli. Usput da spomenem, 11.08.2017 Zbor naroda Hrvatske ukinuo je netočan Konačni pravorijek ASP-a glede Tužbe Suverenog protiv Ivane Jakir Bajo (Državni rizničar RH).

Citati s linka
...osim dakle bizarnih višestrukih krivotvorenja sopstvenog identiteta, Kasalo u okviru brojnih zaista prvoklasnih dosjetki kako izbjeći vlastitu odgovornost za vlastiti kriminal pribjegava između ostalog i izričitom negiranju fakta kako se Strankinim plaćanjem usluge ponuđene od Arbitražnog suda pravde - između njih uspostavlja poslovni Ugovor. Navedeno jedinstveno stvarno stanje Kasalu sam u prošlosti nepobitno dokazao s par neoborivih činjenica koje sam potom okrunio Člankom 24 st. 3 Pravilnika Arbitražnog suda pravde u kojem kristalno jasno i nedvosmisleno stoji da je odnos između Stranaka i ASP-a reguliran ničim drugim doli upravo Ugovornim kaznama! Lako predvidivo čak i klincima u vrtiću, Matrixova vjerenica zatim je kao u nekom vicu, da pukneš od smijeha, našvrljao novi paralelni Pravilnik ASP-a te iz njega u cijelosti izbrisao spomenutu stavku 3 Članka 24...
...u nekakvom svom blesastom nadanju da će tako izbjeći punoj vlastitoj odgovornosti za sopstveno kriminalno djelovanje, Dražen Kasalo tada istovremeno pribjegava i već spomenutoj muljaži: posredstvom vlastoručnog potpisa Vladimira Perića preko gomile pakosnih laži kojima se stremi prikrivanju ASP-ovog beskrupuloznog kršenja naših međusobnih poslovnih Ugovora, nelegitimno se pokušava jednim udarcem razvesti od svih preuzetih ugovornih obveza prema meni - onog jednog te istog dana kad tog jednog te istog Vladimira Perića netragom uklanja iz svih spisa svoje organizacije prilikom kompletne izmjene ličnog opisa udruge Čovjek unutar Registra udruga Republike Hrvatske...

« Zadnja izmjena: 05 Lipanj, 2018, 08:45:37 defkon »