Zapamti

"Ako jedna riječ ne pogodi cilj, tisuću riječi gubi smisao."

Autor Tema: Privatno Putno Pomagalo Suverenog Čovjeka  (Posjeta: 5835 )

fazy

• Global Moderator
  • Legenda foruma
  • Zahvale:
  • -Dao: 614
  • -Primio: 344
  • Što činimo svojoj okolini, to činimo i samima sebi
Odg: Privatno Putno Pomagalo Suverenog Čovjeka
« Odgovori #15 : 21 Listopad, 2016, 16:36:04 »
Jabuku koju neće crv, neću niti ja.

TB

• Global Moderator
  • Legenda foruma
  • Zahvale:
  • -Dao: 310
  • -Primio: 131
« Odgovori #16 : 21 Listopad, 2016, 19:45:44 »
Možda si krivo shvatio. Ne želim ja ništa, samo pokušavam prikazati apsurdnim pokušaj da čovjek sebe deklarira kao tobože slobodnim, a prirodu oko sebe neslobodnom, odnosno svojim vlasništvom.

Ako imaš vlasništvo, onda si i sam vlasništvo, tako ja vidim ovaj problem.

vjerojatno se krivo izrazio, ne postoji vlasništvo već samo posjed/gospodarstvo koje gospodar održava određeno vrijeme.

"Vlasnici su osobe koje imaju pravo vlasništva, što dokazuju vlasničkim listom. Dakle slobodan čovjek nije vlasnik. Može te netko pitati da dokažeš tvoje vlasništvo ako već tvrdiš da jesi vlasnik. nadalje riječ privatno također ne sjeda najbolje, jer je to imovina određenog vlasnika koja nije javna. Osim toga riječ private je najniži vojni čin – redov, piun, ili pandan građaninu civil. stoga nebi bilo loše ostaviti se svih mogućih etiketa i titula. "
http://kontrolauma.org/pizzerija-izvan-zakona/

divergent

• Zaslužni član
  • Zahvale:
  • -Dao: 21
  • -Primio: 43
  • Sulude ideje iz divergentske škrinje ludila
« Odgovori #17 : 21 Listopad, 2016, 21:44:29 »
Jao..  :crying:

Nekako sam si rekao da iz prinicpa neću ulaziti u rasprave o zavjerama na ovom forumu (osim spermakulture kao zavjere), ali kad čitam ovo, proradi mi crv u guzici, pa se ne mogu suzdržati...

Ljudi, tzv. slobodni ljudi i oni koji pušite te fore o slobodi... Je li vama jasno da kad se odreknete svog strawmana i time skinete sa sebe hrpetinu nametnutih obaveza, da automatski skidate sa sebe i hrpu dobivenih prava koja ima strawman? To JE strogo ograničeni spektar dozvoljenih prava unutar ropskog sustava u kojem živimo, ali neka prava jesu!

To znači, defkon (prije svega), da kad nekome digneš živac i on te premlati ko vola, onda ideš rebra, tibiu i recimo claviculu namještati kod PRIVATNOG liječnika o svom punom trošku! Po mojoj procjeni, to bi te kod privatnika koštalo cca 200.000 kn.

Na sud ga NE MOŽEŠ pozvati, jer ti ne priznaješ jurisdikciju suda nad tobom, a sud za slobodne ljude NE POSTOJI, jer smo mi svi strawman-robovi! Tzv. sud je fiktivna tzv. pravna osoba koju je osnovala fiktivna tzv. Republika Hrvatska i ako si se ti svog fiktivnog strawmana kojeg je kreirala fiktvna RH odrekao, onda se odričeš SVEGA što je vezano uz strawmana, a NE samo onoga što tebi paše. Dakle, onome tko te prebio možeš samo popušiti onu stvar, ili mu vratiti dvostruko, ako si jači. SURVIVAL OF THE FITTEST!

TB, freeman NE MOŽE imati posjed! Za vlasništvo je jasno da ne može imati niti jedno, jer pravo vlasništva nudi direktno nadređeni robovlasnik, a to je u ovom slučaju država. Ali jednako tako ne može imati niti posjed. Može, doduše, biti U posjedu, ali samo dok taj posjed netko drugi ne preuzme. A to znači da ja vidim defkona, priljepim mu tri šamara, pa mu sjednem u to strgatalo i uzmem si ga, kome će me tužiti? Koga je tužila mačka koja se motala oko moje kuće (namjerno ju ne zovem MOJA mačka), kada je došao pas, koji sada živi s nama (namjerno ga ne zovem MOJ pas), pa je morala otići? Pa nikoga. Slobodne životinje, pa tako ni slobodni ljudi nemaju vlasništva, niti posjeda. Vlada zakon jačega.

Nekakvi univerzalni zakoni slobodnih ljudi? Ma odakle? Tko je to napisao, kada i gdje?

Ej, slobodni ljudi, halo? Nismo mi kolonijalna sila! Mi NEMAMO common law! Nama ne diktiraju život podzakonski akti, pa da se pozivamo da nitko nema jurisdikciju nad nama! Mi smo kolonija! Nama je sve OZAKONJENO! Jebote, pa mi smo takvi robovi, da nam je ozakonjeno da niti dijelovi našeg tijela ne pripadaju nama, nego državi!!!! Ne vjerujete? Evo, čitajte, potkrepljeno konkretnim zakonom:
http://zavjere.com/svi-drzavljani-rh-su-darivatelji-organa-vjerovali-ili-ne/

I kao što sam se tamo strgao da vam objasnim koja je to kretenarija graditi kuću od blata, a istovremeno živjeti u gradu, surfati Internetom i jesti iz Konzuma, tako je kretenarija izjaviti suverenost nad svojim strgatalom, a 80% novaca za gorivo za to strgatalo plaćati državi porez!

PA AKO SI SUVEREN, ONDA BUDI SUVEREN!

I, naravno, čim nije mainstream, onda je permakulturno, pa eto teme na ovom forumu.

OMG...  :crying:  :no:

I da se razumijemo, ima freeman teorija dobrih finti i neke te finte uspješno prakticiram, ali, brate, šta je previše, previše je...
Od kolijevke, pa do groba, za ispiranje mozga je doba

Dzionik

• Global Moderator
  • V.I.P.
  • Zahvale:
  • -Dao: 65
  • -Primio: 177
« Odgovori #18 : 22 Listopad, 2016, 10:44:57 »
Kolko Sovra je izašao auto?

bambi

• V.I.P.
  • Zahvale:
  • -Dao: 77
  • -Primio: 70
« Odgovori #19 : 23 Listopad, 2016, 20:19:12 »
Defkon izlaže svoje stavove na: Forum.hr (politika-blisko politici...) Sa istim poveznicama! (kao Zvonkar)
« Zadnja izmjena: 23 Listopad, 2016, 20:40:29 bambi »

defkon

• Napredni član
  • **
  • Zahvale:
  • -Dao: 0
  • -Primio: 10
    • Alternativna Valuta Crom
« Odgovori #20 : 08 Ožujak, 2018, 12:20:10 »
Pozdrav svima,
nakon što mi je Glas Istre jučer, kao slobodnom suverenom čovjeku na planeti Zemlji, posvetio cijelu naslovnicu te još 5-6 stranica unutar tih novina (uključujuči podugački eksplozivni intervju), odmah su mene i još neke ljude kompletno izbrisali s Facebook-a. Na donjem linku sam upravo javno objavio cijeli taj intervju, pa koga zanima može pročitati:

Glas Istre 07.03.2018: Slobodan suvereni čovjek na planeti Zemlji, Aljoša iz obitelji čurić

Nikola

• Admin
  • Legenda foruma
  • Zahvale:
  • -Dao: 1287
  • -Primio: 698
« Odgovori #21 : 08 Ožujak, 2018, 13:16:31 »
Čestitam i na naslovnici novina, i na brisanju sa facebooka. Ovo prvo nije baš lako ostvariti, ali za drugo sam mislio da je nemoguće  :thumbup:
Problem je rješenje

TB

• Global Moderator
  • Legenda foruma
  • Zahvale:
  • -Dao: 310
  • -Primio: 131

defkon

• Napredni član
  • **
  • Zahvale:
« Odgovori #23 : 18 Ožujak, 2018, 13:47:29 »
Većina čitateljstva vjerojatno je već dobro upoznata s time kako je medij Glas Istre nedavno posvetio 5-6 stranica (uključujući i naslovnicu) slobodnom suverenom čovjeku na planeti Zemlji, Aljoši iz obitelji čurić - povodom žestokog sudara između jedinstvene stvarnosti i “stvarnosti” u koju je dotičnoga, iz nekih nepoznatih interesa, pokušala uvjeriti grupa naoružanih tzv. policajaca.

Glas Istre: Suvereni čovjek na planeti Zemlji

U svrhu slobodnog protoka informacija, te korektnosti i transparentnosti radi, evo linka za širu javnost o daljnjem razvoju situacije.
Nakon što su dakle određeni ljudi, zaposleni u svojstvu tzv. osoba na funkciji tzv. Djelatnika Ministarstva unutarnjih poslova Republike Hrvatske, djelovali 02.03.2018 onako kako su djelovali u odnosu na mene slobodnog suverenog čovjeka na planeti Zemlji, apsolutno nelegitimno i kompletno kriminalno - evo sam danas na mom web sajtu javno objavio moju službenu Reakciju međunarodnog karaktera glede tog događaja:

Tužba Suverenog Čovjeka Protiv MUP-a Republike Hrvatske - 2 Dio

defkon

• Napredni član
  • **
  • Zahvale:
« Odgovori #24 : 24 Ožujak, 2018, 14:01:11 »
Evo se još jedan poprilično krupan medij priključio izvještavanju o sve užarenijoj temi na ovim prostorima:
Al Jazeera 24.03.2018: Ne fiktivna osoba već živi čovjek na planeti Zemlji

defkon

• Napredni član
  • **
  • Zahvale:
« Odgovori #25 : 30 Ožujak, 2018, 19:27:52 »
... danas 30.03.2018, ja slobodan suvereni čovjek na planeti Zemlji Aljoša iz obitelji čurić, propješačio sam par dobrih kilometara do geografskog područja planete Zemlje poznatog kao tzv. Postaja prometne policije Pula, ne bi li potpuno legitimno po svakoj osnovi te kompletno sukladno Univerzalnom Prirodnom Zakonu, uzeo nazad ukradenu mi privatnu svojinu putno pomagalo odnosno opet ušao u posjed iste kojeg su mi određeni ljudi (zaposleni na funkciji tzv. Djelatnika Ministarstva unutarnjih poslova Republike Hrvatske) nelegitimno uzurpirali 02.03.2018 u stilu najozloglašenijih bandita:
Tužba Suverenog Čovjeka Protiv MUP-a Republike Hrvatske - 3 Dio

defkon

• Napredni član
  • **
  • Zahvale:
« Odgovori #26 : 26 Studeni, 2018, 13:41:15 »
Podsjećajući da je na web sajtu 'cromalternativemoney' javno objavljena već čitava masa nepobitnih dokaza o konspirativnim zločinačkim pothvatima protiv mene, počinjenim od strane ljudi zaposlenih između ostalog u tzv. Hrvatskoj Policiji, tzv. Hrvatskoj Pošti i tzv. Hrvatskom Sudstvu, navedenoj bogatoj kolekciji dodajem sljedeći današnji (26.11.2018) video na kojem sam u samoobrani zabilježio kako je čovjek koji me je, s neprihvaćenom tragikomičnom isprikom da je to njegov posao, tvrdoglavo nastojao u “teoriji” izčarobirati u tzv. OSOBU RH ALJOŠU čUIč†A - na kraju ipak odustao od provođenja tog svog umobolnog nauma, isključivo stoga što se na planeti Zemlji našao preda mnom nenaoružan i jedan na jedan a ne s pištoljčinom i u pratnji barem nekolicine gorila:

VIDEO: 26.11.2018, Pula - Propali Sudski Pokušaj Krivotvorenja Stvarnosti