Zapamti

"Borac koji pobjegne može se opet boriti."

Autor Tema: Mjesečev kalendar za 2013  (Broj pregleda: 27841 )

kad budu gorjeli gradovi

• Legenda foruma
  • Thank You
  • -Given: 316
  • -Receive: 564
Odg: Mjesečev kalendar za 2013
« Odgovori #15 u: 25 Veljača, 2013, 20:08:12 »
@daisy,

rasprava o poštivanju/nepoštovanju autorskih prava je bilo u više navrata na forumu, vi ste očigledno njihov pobornik za razliku od mene koji sam njihov protivnik, svako ima svoje argumente za i protiv i već izgrađen stav koji nema najmeru mijenjati. prema tome, svaka daljnja rasprava je izlišna.

kalendar mogu naručiti ali bi me transfer novca košta isto koliko i sam kalendar, ne želim lopovima dati toliko novca za ništa, tu je i poštarina, a novca za sad niotkud.......

m2

• Legenda foruma
  • Thank You
  • -Given: 269
  • -Receive: 344
« Odgovori #16 u: 25 Veljača, 2013, 21:30:12 »
@daisy,

rasprava o poštivanju/nepoštovanju autorskih prava je bilo u više navrata na forumu, vi ste očigledno njihov pobornik za razliku od mene koji sam njihov protivnik, svako ima svoje argumente za i protiv i već izgrađen stav koji nema najmeru mijenjati. prema tome, svaka daljnja rasprava je izlišna.

kalendar mogu naručiti ali bi me transfer novca košta isto koliko i sam kalendar, ne želim lopovima dati toliko novca za ništa, tu je i poštarina, a novca za sad niotkud.......

"Bankari" traže isto koliko vrijedi kalendar ?... a niti sijali niti kopali  :no: , a baš se pitah zašto smo u krizi ?!  :censored:

Anastasya

• Početnik
  • Thank You
  • -Given: 1
  • -Receive: 0
« Odgovori #17 u: 28 Veljača, 2013, 09:38:21 »
Ja predlažem u tom slučaju, da se jednostavno pita kakvog prijatelja iz hrvatske da plati priručnik i da ga pošalje... Ako veliš, da banka uzima toliko za transfer novca koliko je cijena priručnika možeš to tako zaobići. Samo je pitanje, kolika je cijena poštarine... ili imate dobar razlog da se nađete sa starim prijateljima ...
Inače koliko znam, imaju i srpsko izdanje kalendara, dali je u latinici i tko ga izdaje, ne znam, možda je to jeftinije??
Ja  mislim da 50 kuna za priručnik nije puno, njemačko izdanje je skuplje! i ako se vjerojatno treba platiti autorska prava u njemačku, tko zna, koliko na kraju izdavač uopće ima od toga, dok od 50 kuna odbroji autorska prava i porez...

kad budu gorjeli gradovi

• Legenda foruma
  • Thank You
  • -Given: 316
  • -Receive: 564
« Odgovori #18 u: 28 Veljača, 2013, 11:19:38 »
ma mene biodinamika slabo zanima, jer je biodinamika u suštini 60% životinje. kalendar je koristan ali više ga želim imati da bi ga dijelio ljudima kojima može biti od praktičnog značaja...

Anastasya

• Početnik
  • Thank You
« Odgovori #19 u: 01 Ožujak, 2013, 09:52:26 »
... nema smisla... Kada si zadnji put pogledao na vrt ili polje na kojem rade ljudi?? Tko od istih je u ruci imao Smartphone, iPhone, Tablet dok je okopavao?? I koliko njih je imalo nekoliko printanih A4 format papira sa sobom??
Ljudi imaju mogućnost doći do relevantnih informacija ali sumnjam da ima jednoga, koji bi mogel pdf praktički koristiti ako ima vrt ili polje...
« Zadnja izmjena: 01 Ožujak, 2013, 16:24:38 od Anastasya »

Nikola

• Admin
  • Legenda foruma
  • Thank You
  • -Given: 1422
  • -Receive: 913
« Odgovori #20 u: 06 Ožujak, 2013, 14:30:57 »
« Zadnja izmjena: 03 Lipanj, 2014, 10:49:09 od Nikola »
Problem je rješenje

Zvezdana

• Početnik
  • Thank You
  • -Given: 4
  • -Receive: 3
« Odgovori #21 u: 15 Svibanj, 2013, 22:14:20 »
Pozdrav svima...:) Sta mislite o ovom online kalendaru?
 http://www.bunkahle.com/astrolog/mocal.cgi?&language=eng&sidtrop=trop

Vrtlarica

• Zaslužni član
  • Thank You
  • -Given: 39
  • -Receive: 65

Anastasya

• Početnik
  • Thank You
« Odgovori #23 u: 07 Siječanj, 2014, 15:48:33 »
Na stranicama www.ajda-zagreb.hr se može naručiti Sjetveni priručnik Marie Thun za 2014. godinu - tako se sada zove Mjesečev kalendar  - super mi je imaju i skraćeni kalendar :) na stranicama www.ajda-zagreb.hr/sjetveni_kalendar.html

:)