Zapamti

"Ako čovjek ne mijenja mišljenje, ili je vrlo mudar ili je budala."

Autor Tema: korona,zika,svinjska,ptičja,mišja,kravlje,spore bedrenice...  (Posjeta: 7268 vremena)

fazy

• Global Moderator
  • Legenda foruma
  • Što činimo svojoj okolini, to činimo i samima sebi
Odg: korona,zika,svinjska,ptičja,mišja,kravlje,spore bedrenice...
« Odgovori #45 u: 24 Prosinac, 2020, 23:16:13 »
Sad bi svakom trebalo biti potpuno jasno zbog čega je Imunološki zavod uništen.

Dr. Krešimir Pavelić gostovao je na Z1 televiziji 11.12.2020., bez cenzure:

A dr. Lidija Gajski u Podkastu Velebit:

oboje o temi o kojoj pričamo ovdje.

Evo i francuskog dokumentarnog filma "Hold Up", prevedenog na hrvatski, kojeg je spomenula dr. Lidija u svom interjvjuu:

http://www.logicno.com/politika/udarno-cenzurirani-film-hold-up-zbog-kojeg-mnogi-strepe-upravo-dostupan-na-hrvatskom.html
« Zadnja izmjena: 24 Prosinac, 2020, 23:20:17 od fazy »
Jabuku koju neće crv, neću niti ja.

TB

• Global Moderator
  • Legenda foruma
« Odgovori #46 u: 27 Prosinac, 2020, 17:29:36 »
sve je jasno, informacije su dostupne. Na generalnoj populaciji je da odluči hoće li biti i dalje ovce ili ne...

fazy

• Global Moderator
  • Legenda foruma
« Odgovori #47 u: 27 Prosinac, 2020, 20:56:55 »
I još sam nešto danas spoznao.
Zatvaranje, i sve mjere "usporavanja" širenja navodnog virusa, služe kako bi se što manje ljudi inficiralo, ali, - ne zbog brige za zdravlje populacije homo sapiensa.
Ne.
Nego zbog što većeg broja zastrašenih mušterija - primatelja cjepiva!

Jer, da je veći dio populacije prebolio "smrtonosni virus", strah kod ostalog dijela populacije bi iščezao, a cjepivo ne bi imali kome implicirati (čitaj prodati i ostvariti dobit!)
Švedska ne koristi restriktivne mjere i ima odlične rezultate!

A "brnjice" koje su nametnuli da ih nosimo, služe još većem razbolijevanju onih koji ih nose!

Nikola

• Admin
  • Legenda foruma
« Odgovori #48 u: 28 Prosinac, 2020, 15:52:40 »
Ljudi špricaju pesticidima kuhinjske površine da pobiju mrave, betoniraju dvorišta da trava ne raste, troše lude količine energije da se gradovi održavaju bez lišća, grmlja, životinjica... što bi onda ti ljudi mogli smisliti po pitanju virusa nego još jedan terminatorski pristup. Kriva je cijela ta filozofija da iz svog svijeta uklanjamo sve što nismo uspjeli disciplinirati, podrediti sebi. Ljudima je valjda suđeno da stalno protiv nečega ratuju, da nešto ubijaju. U svojoj blizini dopušamo samo robove i grobove.
« Zadnja izmjena: 28 Prosinac, 2020, 15:55:08 od Nikola »
Problem je rješenje

zemljak

• V.I.P.
« Odgovori #49 u: 01 Siječanj, 2021, 12:07:38 »
ma ne smišljaju ništa 'ljudi'... gazda sustava je takav, nešto on smišlja i provodi putem dresiranih poslušnika a nešto tuđih izmišljotina iskoristi, izvrne, pere mozgove, uklanja nepodobne...
Evo, sustav nas uvjerava putem Grete da smo mi krivi za klimatske promjene itd.. a ne crpi onaj seljak iz Petrinje nikakve nafte i plinove pomoću krakiranja koje izaziva potrese...
Između ostalog, sustav plasira laži da su balkanizmi i Balkanci najgori, da se moramo sramiti sami sebe.. a upravo zato jer smo najmanje programirani od svih zapadnjaka zato smo im i meta, sluđuju nas svim sredstvima, pa poneki seljak i betonira dvorište umjesto da drenira i štatigajaznamšta

Nikola

• Admin
  • Legenda foruma
« Odgovori #50 u: 12 Siječanj, 2021, 09:57:58 »
Da, vjerojatno si u pravu. Nego, neznam kako vama, ali meni ta nagađanja (tko je kriv za sve, zašto to radi, koji mu je sljedeći potez, koliko će sve ovo trajati...) oduzimaju previše vremena i energije. Zato, koliko god mogu, izbjegavam se time baviti. Imam neko svoje mišljenje, ali me ono uvijek tjera da radim više "za sebe", da gradim, dograđujem, sadim, učim, itd. I to je ono što trenutno smatram bitnim. Meni su te globalne igre neshvatljive, ne znam je li sve rezultat slučajnosti ili netko vješto vuče sve konce. Znam samo da je za mene najbolje da što manje o tim igrama ovisim.
Problem je rješenje

fazy

• Global Moderator
  • Legenda foruma
« Odgovori #51 u: 12 Siječanj, 2021, 13:46:27 »
U pravu si Nikola.
Ista situacija je i kod mene. Radim više nego prije , upravo "za sebe", suprotno od onog što nam nameću i očekuju.
Pri tome uviđam sve više koliko je ovaj forum bio i još uvijek je, "ispred vremena" i ukazivao na činjenice koje sada dolaze na red.
Posebno se sjetim "gradova", koji je o tome nekad rado pisao na ovom forumu.
Srdačno ga pozdravljam ovim putem i želim ostvarenje svrhe postojanja!
Da se ovo, što se događa, ne događa slučajno, imam hrpu dokaza i zdravog razuma i logike, Nikola.
Tko je zao, u ovim vremenima, postati će još više zao, a tko je čovjek, postati če još čovječniji.
Ovo je veliki test čovječanstvu.
I ništa se ne događa slučajno.
Predstoji nam borba analognog i digitalnog čovjeka.
« Zadnja izmjena: 12 Siječanj, 2021, 13:48:35 od fazy »

Harp

• Global Moderator
  • V.I.P.
« Odgovori #52 u: 12 Siječanj, 2021, 14:31:34 »
Citat:
Nego, neznam kako vama, ali meni ta nagađanja (tko je kriv za sve, zašto to radi, koji mu je sljedeći potez, koliko će sve ovo trajati...) oduzimaju previše vremena i energije. Zato, koliko god mogu, izbjegavam se time baviti.

To je uredu stav, sve dok ti moze to tako biti. Stvar je u tome da u odredjenoj tocki, kada sustav prepozna da mu ne dajes ocekivanu energiju/odgovor/odluku se pocne 'baviti tobom', odnosno ubacuje te u svoje mehanizme koji sluze za cijedjenje energije/saniranje sustava. Ukoliko prije toga nisi napravio 'domacu zadacu' da znas kako sustav funkcionira, onda te moze dovesti u vrlo losu poziciju u kratkom roku. S takticke strane je ok biti potpuno neovisan i samo minimalno ulagati u njega upravo koliko je potrebno da se odrzi takav odnos, medjutim za to ti je ipak potrebno znanje o tome. Sjecam se iz komicnog crtica simpsoni jedne izreke: ukoliko mrzis svoj posao, zaista ga mrzis, nemoj dati otkaz, vec ga radi sa 'half-ass'. Ali kada ljudi samo 'cvile' o nadmoci sustava ili nepravde istog, bez da ucine ili ponude nesto pozitivno, i ja sam misljenja da takve informacije cine vecu stetu [ojacava sustav kroz demotivaciju] nego korist tom pojedincu kome su namjenjene.

EDIT 12.3.2021.

www.youtube.com/embed/Tm2_x8M8VcE

VELIKI VODIČ-3 PUT: Kako ne postati medijski IDIOT?

« Zadnja izmjena: 12 Ožujak, 2021, 16:20:59 od Harp »
Lud je samo onaj cija se ludost ne poklapa sa ludoscu vecine.   - S. Beckett

Harp

• Global Moderator
  • V.I.P.
« Odgovori #53 u: 09 Travanj, 2021, 10:43:53 »
Rezultati "live" testiranja ljudi na razlicita cjepiva poceli su se objavljivati na mala vrata:

"Pojava ugrušaka dovela je do obustave cijepljenja cjepivom AstraZenece u nizu zemalja."

Kada se radi o isprogramiranom cjepivu, treba uzeti u obzir da postoje i "pojave" u organizmu koje nece biti jasno vidljive znanstvenim testiranjima, koje ce se dugorocno razvijati, kao i one koje se nikada nece moci povezati za samo cjepljenje.

"Nikada do sada nije toliko ljudi cijepljeno za tako kratko vrijeme, a upravo time je i omogućeno da se prepoznaju rijetki slučajevi neželjenog djelovanja.“

Tako je. Smrt je nezeljeno djelovanje. Onome tko umre zbog tog cjepiva - njegovim prijateljima i obitelji - korporativna statistika nista ne znaci.

"Europska agencija za lijekove (EMA) je za sljedeći tjedan najavila dodatno vijećanje o cjepivu AstraZenece. Širom Europe zabilježeno je 59 slučajeva sinusno venske tromboze za koje se sumnja da pripadaju u neželjene posljedice cjepiva. Agencija je nedavno priopćila da smatra da su prednosti cjepiva mnogo veće od mogućeg rizika."

I dobrovoljci cijepljenja to isto smatraju, jer vjeruju da su objavljeni podaci dobronamjerni, istiniti i kompletni. Dakle, cilj je postignut.

"U isto vrijeme, oko ostalih cjepiva ne diže se prašina. „Do sada ništa ne ukazuje na to da kod nekog drugog cjepiva dolazi do učestalih komplikacija, a sada je pozornost posebno povećana. Svako sljedeće cjepivo će u tom pogledu biti pažljivo nadzirano.“"

A sada se vec spominju odnosno usporedjuje s ucestalim komplikacijama, a ne rijetkostima. Koliko mi je poznato, s ostalim cjepivima se jos ni nije masovno cjepilo dobrovoljce, tako da da, fale im i te informacije.

"Za 2,7 milijuna cijepljenih ovim cjepivom druga doza je na redu početkom svibnja. Što je s mlađima koji su već primili cjepivo? Stalna komisija za cijepljenje je u priopćenju za medije najavila da će objaviti preporuke i za takve slučajeve do kraja travnja."

Mladji od 60 godina su naravno isto u dobrim rukama... a nista, cekajte kraj travnja.

EDIT: pocetak svibnja

”Danas su se cijepili studenti završnih godina medicine i stomatologije, a riječ je o drugoj dozi cjepiva AstraZeneca. Ovo je cijepljenje od velike važnosti jer pokazuje povjerenje budućih zdravstvenih radnika u cjepivo AstraZenaca. HZJZ je od početka imao pozitivan stav prema tom cjepivu u smislu da se svi trebaju cijepiti neovisno od dobi i spolu. Ovo cijepljenje pokazuje kako smo uspješno prenijeli tu poruku”.

https://www.koronavirus.hr/cijepljeno-445-studenata-medicine-i-stomatologije/943

I jos jedna zanimljivost na dan 7.5.2021.

Prema podacima iz središnjeg registra cijepljenih osoba e-Cijepih, od početka cijepljenja u Republici Hrvatskoj ukupno je utrošeno 1.025.701 doza cjepiva. Milijunta doza cjepiva protiv bolesti COVID-19 utrošena je u Zagrebačkoj županiji.Cijepljeno je 796.909 osoba od kojih je 228.792 primilo drugu dozu. Riječ je o 19,6% ukupnog stanovništva što je 23,7% odraslog stanovništva Hrvatske.

https://www.koronavirus.hr/utrosena-milijunta-doza-cjepiva/944

Tako da ja neznam na kojih 2.7 milijuna cijepljenih misle iz originalnog posta, nije to valja ukupni podatak iz cijelog svijeta...
« Zadnja izmjena: 08 Svibanj, 2021, 18:06:37 od Harp »
Lud je samo onaj cija se ludost ne poklapa sa ludoscu vecine.   - S. Beckett

fazy

• Global Moderator
  • Legenda foruma
« Odgovori #54 u: 09 Travanj, 2021, 11:39:35 »
Krenimo, za početak, korak po korak, od prvog koraka: "testa" na takozvanu smrtonosnu bolest:

"Svjetska zdravstvena organizacija (WHO) implicitno priznaje godinu dana kasnije da su SVI PCR testovi izvedeni na pragu pojačanja (Ct) od 35 ciklusa ili više NEVALJANI. Ali to su preporučili na početku, u siječnju 2020. godine, zajedno s timom za virusologiju u bolnici Charité u Berlinu.

Ako se test provodi uz ograničenje od 35 Ct ili više (što je preporučila WHO), segmenti virusa SARS-CoV-2 ne mogu se otkriti, što znači da su SVI takozvani  “pozitivni slučajevi” potvrđeni i evidentirani u bazama podataka u  posljednjih 14 mjeseci pogrešni  (nemaju znanstvenu valjanost)."

Izvor:

https://zivitrenutak.wordpress.com/2021/04/06/svjetska-zdravstvena-organizacija-who-nakon-godinu-dana-priznaje-da-su-svi-pcr-testovi-izvedeni-na-pragu-pojacanja-od-35-ciklusa-ili-vise-nevaljani/

TB

• Global Moderator
  • Legenda foruma
« Odgovori #55 u: 13 Travanj, 2021, 20:09:47 »
koliko sam ugrubo vidio mRna cjepiva stvaraju najviše problema:

evo i stvari/protokola koje mogu pomoći u borbi protiv virusa, a lako su dostupne: https://docs.google.com/spreadsheets/d/10rdXbBL4gN72oKTNsWvRkSgxHdJdIj9Ij0pguu9MFwM/edit#gid=0