Zapamti

"Besplatna mjesta u kazalištu prva zvižde."

Autor Tema: korona,zika,svinjska,ptičja,mišja,kravlje,spore bedrenice...  (Posjeta: 6192 )

fazy

• Global Moderator
  • Legenda foruma
  • Zahvale:
  • -Dao: 698
  • -Primio: 372
  • Što činimo svojoj okolini, to činimo i samima sebi
Odg: korona,zika,svinjska,ptičja,mišja,kravlje,spore bedrenice...
« Odgovori #45 : 24 Prosinac, 2020, 23:16:13 »
Sad bi svakom trebalo biti potpuno jasno zbog čega je Imunološki zavod uništen.

Dr. Krešimir Pavelić gostovao je na Z1 televiziji 11.12.2020., bez cenzure:

A dr. Lidija Gajski u Podkastu Velebit:

oboje o temi o kojoj pričamo ovdje.

Evo i francuskog dokumentarnog filma "Hold Up", prevedenog na hrvatski, kojeg je spomenula dr. Lidija u svom interjvjuu:

http://www.logicno.com/politika/udarno-cenzurirani-film-hold-up-zbog-kojeg-mnogi-strepe-upravo-dostupan-na-hrvatskom.html
« Zadnja izmjena: 24 Prosinac, 2020, 23:20:17 fazy »
Jabuku koju neće crv, neću niti ja.

TB

• Global Moderator
  • Legenda foruma
  • Zahvale:
  • -Dao: 393
  • -Primio: 153
« Odgovori #46 : 27 Prosinac, 2020, 17:29:36 »
sve je jasno, informacije su dostupne. Na generalnoj populaciji je da odluči hoće li biti i dalje ovce ili ne...

fazy

• Global Moderator
  • Legenda foruma
  • Zahvale:
« Odgovori #47 : 27 Prosinac, 2020, 20:56:55 »
I još sam nešto danas spoznao.
Zatvaranje, i sve mjere "usporavanja" širenja navodnog virusa, služe kako bi se što manje ljudi inficiralo, ali, - ne zbog brige za zdravlje populacije homo sapiensa.
Ne.
Nego zbog što većeg broja zastrašenih mušterija - primatelja cjepiva!

Jer, da je veći dio populacije prebolio "smrtonosni virus", strah kod ostalog dijela populacije bi iščezao, a cjepivo ne bi imali kome implicirati (čitaj prodati i ostvariti dobit!)
Švedska ne koristi restriktivne mjere i ima odlične rezultate!

A "brnjice" koje su nametnuli da ih nosimo, služe još većem razbolijevanju onih koji ih nose!

Nikola

• Admin
  • Legenda foruma
  • Zahvale:
  • -Dao: 1400
  • -Primio: 862
« Odgovori #48 : 28 Prosinac, 2020, 15:52:40 »
Ljudi špricaju pesticidima kuhinjske površine da pobiju mrave, betoniraju dvorišta da trava ne raste, troše lude količine energije da se gradovi održavaju bez lišća, grmlja, životinjica... što bi onda ti ljudi mogli smisliti po pitanju virusa nego još jedan terminatorski pristup. Kriva je cijela ta filozofija da iz svog svijeta uklanjamo sve što nismo uspjeli disciplinirati, podrediti sebi. Ljudima je valjda suđeno da stalno protiv nečega ratuju, da nešto ubijaju. U svojoj blizini dopušamo samo robove i grobove.
« Zadnja izmjena: 28 Prosinac, 2020, 15:55:08 Nikola »
Problem je rješenje

zemljak

• V.I.P.
  • Zahvale:
  • -Dao: 256
  • -Primio: 281
« Odgovori #49 : 01 Siječanj, 2021, 12:07:38 »
ma ne smišljaju ništa 'ljudi'... gazda sustava je takav, nešto on smišlja i provodi putem dresiranih poslušnika a nešto tuđih izmišljotina iskoristi, izvrne, pere mozgove, uklanja nepodobne...
Evo, sustav nas uvjerava putem Grete da smo mi krivi za klimatske promjene itd.. a ne crpi onaj seljak iz Petrinje nikakve nafte i plinove pomoću krakiranja koje izaziva potrese...
Između ostalog, sustav plasira laži da su balkanizmi i Balkanci najgori, da se moramo sramiti sami sebe.. a upravo zato jer smo najmanje programirani od svih zapadnjaka zato smo im i meta, sluđuju nas svim sredstvima, pa poneki seljak i betonira dvorište umjesto da drenira i štatigajaznamšta

Nikola

• Admin
  • Legenda foruma
  • Zahvale:
  • -Dao: 1400
  • -Primio: 862
« Odgovori #50 : 12 Siječanj, 2021, 09:57:58 »
Da, vjerojatno si u pravu. Nego, neznam kako vama, ali meni ta nagađanja (tko je kriv za sve, zašto to radi, koji mu je sljedeći potez, koliko će sve ovo trajati...) oduzimaju previše vremena i energije. Zato, koliko god mogu, izbjegavam se time baviti. Imam neko svoje mišljenje, ali me ono uvijek tjera da radim više "za sebe", da gradim, dograđujem, sadim, učim, itd. I to je ono što trenutno smatram bitnim. Meni su te globalne igre neshvatljive, ne znam je li sve rezultat slučajnosti ili netko vješto vuče sve konce. Znam samo da je za mene najbolje da što manje o tim igrama ovisim.
Problem je rješenje

fazy

• Global Moderator
  • Legenda foruma
  • Zahvale:
« Odgovori #51 : 12 Siječanj, 2021, 13:46:27 »
U pravu si Nikola.
Ista situacija je i kod mene. Radim više nego prije , upravo "za sebe", suprotno od onog što nam nameću i očekuju.
Pri tome uviđam sve više koliko je ovaj forum bio i još uvijek je, "ispred vremena" i ukazivao na činjenice koje sada dolaze na red.
Posebno se sjetim "gradova", koji je o tome nekad rado pisao na ovom forumu.
Srdačno ga pozdravljam ovim putem i želim ostvarenje svrhe postojanja!
Da se ovo, što se događa, ne događa slučajno, imam hrpu dokaza i zdravog razuma i logike, Nikola.
Tko je zao, u ovim vremenima, postati će još više zao, a tko je čovjek, postati če još čovječniji.
Ovo je veliki test čovječanstvu.
I ništa se ne događa slučajno.
Predstoji nam borba analognog i digitalnog čovjeka.
« Zadnja izmjena: 12 Siječanj, 2021, 13:48:35 fazy »

Harp

• Global Moderator
  • V.I.P.
  • Zahvale:
  • -Dao: 0
« Odgovori #52 : 12 Siječanj, 2021, 14:31:34 »
Nego, neznam kako vama, ali meni ta nagađanja (tko je kriv za sve, zašto to radi, koji mu je sljedeći potez, koliko će sve ovo trajati...) oduzimaju previše vremena i energije. Zato, koliko god mogu, izbjegavam se time baviti.

To je uredu stav, sve dok ti moze to tako biti. Stvar je u tome da u odredjenoj tocki, kada sustav prepozna da mu ne dajes ocekivanu energiju/odgovor/odluku se pocne 'baviti tobom', odnosno ubacuje te u svoje mehanizme koji sluze za cijedjenje energije/saniranje sustava. Ukoliko prije toga nisi napravio 'domacu zadacu' da znas kako sustav funkcionira, onda te moze dovesti u vrlo losu poziciju u kratkom roku. S takticke strane je ok biti potpuno neovisan i samo minimalno ulagati u njega upravo koliko je potrebno da se odrzi takav odnos, medjutim za to ti je ipak potrebno znanje o tome. Sjecam se iz komicnog crtica simpsoni jedne izreke: ukoliko mrzis svoj posao, zaista ga mrzis, nemoj dati otkaz, vec ga radi sa 'half-ass'. Ali kada ljudi samo 'cvile' o nadmoci sustava ili nepravde istog, bez da ucine ili ponude nesto pozitivno, i ja sam misljenja da takve informacije cine vecu stetu [ojacava sustav kroz demotivaciju] nego korist tom pojedincu kome su namjenjene.
Lud je samo onaj cija se ludost ne poklapa sa ludoscu vecine.   - S. Beckett