Zapamti

"Ako vjeruješ u sve što pročitaš, radije nemoj čitati."

Autor Tema: džof louton - prevarant??  (Pročitano: 2343 puta)

kad budu gorjeli gradovi

• Legenda foruma
  • Thank You
  • -Given: 316
  • -Receive: 566
džof louton - prevarant??
« u: 05 Srpanj, 2013, 19:30:05 »
na piratebay sam naletio na jedan torrent sa svim filmovima od džofa loutona, a unutra je bio jedan propratni pdf pod naslovom "boycott geoff lawton & pri". u njemu se iznosi dosta detalja neočekivanih za osobu koja sebe i ono čime se bavi prikazuje u tako pozitivnom svjetlu i poziva na bojkot dotične persone i njegovog permaculture reasearch instituta kao i nekupovinu njegovih filmova. da ne bi prenosio tračeve iz nečijeg privarnog života, pomenuću samo par detalja koji su meni sasvim dovoljni da filmove dotične persone ne samo ne kupujem, već i ne gledam. naime, džof louton je na svojoj farmi zaytuna u australiji koja je ujedno i permakulturni institut gdje se mladi ljudi obučavaju permakulturnim vještinama, uveo nekakva čudna pseudo-šerijat pravila, pa je tako recimo zabranjeno nositi majice kratkih rukava i kratke pantalone, čak i za vrijeme kupanja. takođe, on i njegova sadašnja žena, koja je inače iz jordana, su prijatelji sa jordanskom "kraljevskom" porodicom. kao što rekoh meni i više nego dovoljno za bojkot. na kraju je jedno pismo nezadovoljnog studenta koje potvrđuje par iznijetih trvrdnji.

ako vam trebaju filmovi od loutona, ja ih imam sve, nema potrebe da ih kupujete i finansirate ovog ludaka.
« Zadnja izmjena: 05 Veljača, 2021, 20:30:25 od Nikola »

m2

• Legenda foruma
  • Thank You
  • -Given: 272
  • -Receive: 355
Odg: džof louton - prevarant??
« Odgovori #1 u: 11 Listopad, 2013, 15:06:47 »
"boycott geoff lawton & pri" se može naći na
http://www.scribd.com

Što je to Perforum?

Dobrodošli u našu zajednicu!

Ovaj forum je pokrenut 2012. godine sa idejom stvaranja mjesta za druženje, upoznavanje ljudi zainteresiranih za razmjenu znanja i iskustva o permakulturi i bliskim područjima, a ponekad i mjesto gdje bi se požalili ako nam nešto nije po volji ili ne ide kako smo zamislili. Tijekom godina, sakupila se velika količina vrijednih informacija zahvaljujući sudjelovanju i doprinosu aktivnih članova.

Mnogi posjetitelji traže samo brzi odgovor na neko pitanje, pritom zaboravljajući da im ga je prethodno netko želio i omogućiti. Zapamtite, svako znanje i iskustvo koje imate je vrijedno i uvelike može drugome pomoći. Stoga vas pozivamo da nam se pridružite i učinite raznolika znanja dostupnim a zajednicu cjelovitom.